Telefon

0532 054 65 29

mobiltesisat@gmail.com

macittesisat@gmail.com

Açılış saatleri

24 saat hizmet

Tuvalet  Açma

Tuvalet Açma Su Tesisatçısı Tuvalet Mutfak Lavabo Pimaş Tıkanıklığı açma istanbul  ilimizin   en gelişmiş su tesisatçısı olarak kurmuş olduğumuz  tesisat ekibiyle sizlere anında tesisat hizmeti veriyoruz. Her biri alanında uzman olan çalışanlarımız siz müşterilerimizin yaşadığı bütün su tesisatı arızalarına kalıcı sonuç üretiyor. 

Uzun zamandır su tesisatı sektöründe aktif olarak hizmet sunan firmamız müşteri memnuniyetine değer veren eski bir firadır Tuvalet Açma Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma  klozet iç takım degiştirme Tuvalet tıkanıklığı açma  Mutfak tıkanıklığı açma ve tüm tesisat işlerinizde biz duru tesisat olarak 24 saat hizmet vermekteyiz. 12 yılı aşkın iş tecrübemizle siz degerli müşterilerimiz tüm problemlerine anında çözüm sunmaktayız.   Su Tesisatçısı Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları hakkında genel bilgi sahibi olmak için aşağıdaki tablomuza göz atabilir.

 Tıkanıklık Açma Fiyatları

Servis Süresi Fiyatı
Pimaş Tıkanıklığı Açma                    7/24 saat Maksimum 1 saat 150 TL
Mutfak  Tıkanıklığı Açma                 7/24 saat Maksimum 1 saat 150 TL
Klozet Tıkanıklığı Açma                   7/24 saat Maksimum 1 saat 150 TL
Lavabo Tıkanıklığı Açma                  7/24 saat Maksimum 1 saat 150 TL
Tuvalet Tıkanıklığı Açma                 7/24 saat Maksimum 1 saat 150 TL
Banyo Tıkanıklığı Açma                   7/24 saat Maksimum 1 saat 150 TL
Ortak kullanım  Tıkanıklığı Açma   7/24 saat Maksimum 1 saat 200 TL
Not : Fiyat listemiz sabit işler için geçerlidir

 Tıkalı Tuvalet Açma

 Tuvalet Açma Tuvalet Tıkanıklığı Açma Su Tesisatçısı Sıhhı Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma Tıkalı lavabo açma Uzman kadromuz ile Tesisat arızaları alanında hizmet veriyoruz tuvalet  tıkanması açma işlemi biz duru  tesisat farkıyla ile garantili açıyoruz.

Tuvalet Gideri Tıkandı

Tuvalet Açma Tuvalet Tıkanıklığı Açma  su tesisatçısı Tuvalet mutfak lavabo tıkanıklığı açma    Bunun sebebi logarınızın tıkanmış olmasıdır, bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar..

Tuvalet Neden Koku Yapar 

Tuvalet Açma
Tuvalet Açma

Su Kaçağı Bulma Tuvalet Mutfak Pimaş Tıkanıklığı Aç Su tesisatçısı Lavabo tıkanıklığı açma Tuvaletlerdeki tıkanıklık, ev ve iş yerlerinizde köktü kokuya sebep olur, sürekli temizlediğiniz halde tıkanıklık yüzünden koku bir türlü yok olmaz.Tuvalet tıkanıklığı veya klozet tıkanıklığı durumunda içine kimyasal atmak pek çöm değildir hatta zararlıdır boruyu delip başınıza iş olabilir böyle durumlarda mahalle tesisatçısını çağırırsanız size şunu söyler kırılıp değişmesi geriyor.

Biz duru tesisat olarak özel çihazlarımızla kırmadan tesisatınıza zarar vermeden problemi anında uygun fiyat garantisi ile hizmetinizde sunmaktayız bizi tercih etmeniz sizin bütün problemleriniz anında hızlı ve güvenilir bir şekildde uygulamaktayız..

Su Tesisatçısı Sıhhı Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma

Su Tesisatçısı  Tuvalet Açma tuvaletler, kameralı görüntüleme cihazları ile görüntülendiğinde, tıkayan nesne ve atıklar tespit edilir, akabinde robot cihazlarımızın yay helozonlu uçlarına uygun aparatlar seçilerek tuvaletiniz kırmadan dökmeden açıyoruz.

Tuvalet Açma Fiyatları ne Kadar 

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları Su Tesisatçısı Sıhhı Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Tıkanık Lavaboları Nasıl Açıyoruz

Tuvalet Açma Su Tesisatçısı Duru tesisat  Su Tesisatçısı Sıhhı Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma öncelikle tıkalı borudaki sorunun tam yerini tespit ederek işe başlıyor böylece ekstra kırıp dökme işleri ve etrafın kirlenmesi riski de ortadan kalkıyor. Tespit edilen tıkanıklığın açılması robot cihazlar yardımıyla oldukça kolay ve temiz iş yapmaktayız..

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl  Açılır

 Tuvalet Açma Tuvalet Tıkanıklığı Açma Su Tesisatçısı  Su Tesisatçısı Sıhhı Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma  Bu tür tuvalet tıkanıklığını  çözmek   için biz  duru tesisat olarak yurt dışından bir çok cihaz robot cihaz kamara getirdik ve  Milli Eğitim Bakanlığından dan sertifikalı uzman kadromuzla son teknolojik ekipmanlarla wc tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi problemleri  bir yeri kırmadan dökmeden kesin olarak 100/100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından emin olduktan sonra işlemi bitirim  siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz..

Tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet Açma Klozet tıkanıklığı açma Su Tesisatçısı Sıhhı Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma  Duru tesisat  tüm sıhhi tesisat problemlerinde olduğu gibi pimaş borusu tıkanıklığı açma konusunda da size profesyonel çözümler sunuyor. Firmamız tıkanıklık açma işinde robot teknolojisi kullanır. Tıkanıklık sorunlarınızda ekibimiz aynı gün evinize, iş yerinize gelir, öncelikle tıkanıklığın yerini ve tıkanıklığın mahiyetini akıllı görüntüleme sistemi ve bilgisayar ortamı kullanarak tespit eder. Su Tesisatçısı Tespit edilen tıkanıklığı açmak çok daha kolay ve temiz olacaktır. Duru tesisat tıkanıklığı açmak için robot teknolojisi kullanır.

Tuvalet açma

Tuvalet Açma Özel aparatlara sahip cihaz, pimaşın tıkanıklığa en yakın yerinden içeriye girer ve tıkanıklığı parçalama-püskürtme sistemiyle parçalar, tazyikli su ile de parçalanan pisliği ana gidere atar. Su Tesisatçısı Sıhhı Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma Bu yöntem, giderlere zarar vermez. Kendi tesisatınızdan kaynaklanmayan tıkanıklıklar için de ekstradan pimaş açma çalışmaları yaparak size zaman ve para kaybettirmez.

Neden bizi seçmelisiniz

İleri teknolojiyi kullanıyoruz

Bu konuda çok profesyoneliz

Güler yüzlü hizmet bizde

Uygun fiyatlara kesin çözümler sunuyoruz.

Robotlu kamaralı  kanallarınızı temizliyoruz.

12 yılı aşkın  tecrübemizle  güven veriyoruz.

    • Tuvalet Neden Tıkanır

Tuvalet gider borularının doğru yapılmayışından dolayı tuvalet tıkanabilir.

Tuvalete atılan kalitesiz tuvalet kağıtları tıkayabilir

Tuvalete atılan bebek bezi tuvaletin esini tıkayabilir

Tuvalet kokusunun gidere kaçması sonucu tuvalet tıkanabilir

Tuvalete atılan ıslak mendil temizlik bezi tuvaleti tıkayabilir

Banyodan gidere giden kıl nedeni ile gider tıkanabilir.

Su Tesisatçısı Sıhhı Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma

Su Tesisatçısı Sıhhı Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma

Sıhhı Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma

Su Tesisatçı Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Su Tesisatçı

Tuvalet Açma

Mutfak açma

Klozet açma

Pimaş açma

Kanal açma istanbul

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?

Tuvalet neden tıkanır?

Tuvalet neden tıkanır?

Tuvalet Mutfak Lavabo Klozet Tıkanıklığı Robot Çıhazla kırmadan  Tıkanıklık Açma

Tuvalet Mutfak Lavabo Klozet Tıkanıklığı Robot Çıhazla kırmadan  Tıkanıklık Açma

Tuvalet açma

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır izle

Diger sitelerimiz incelemeyi unutmayınız https://durutesisat.com/su-tesisatcisi-istanbul/

Önerilen makaleler

1 yorum

  1. Tuvalet açma tuvalet tıkanıklığı açma kırmadan robot cihazla tuvalet açma acil tuvalet açan tuvalet açıcı tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır tuvalet açma fiyatları kırmadan lavabo açma Tıkanıklık açma su tesisatçısı tuvalet açma gider açıcı kanal açıçı 7/24 tuvalet açma en yakın tuvalet açma tuvaletten su gitmiyor tuvalet neden tıkanır klozet açma klozet tıkanıklığı açma tüm problem leriniz için 7/24 saat hizmet vermekteyiz
    https://www.durutesisat.com

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05320546529