Telefon

0532 054 65 29

mobiltesisat@gmail.com

macittesisat@gmail.com

Açılış saatleri

24 saat hizmet

Biz DURU TESİSAT  Olarak ülkemize ilk bu teknolojiyi tanıştıran, 15 yılı aşkın tecrübesiyle kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden, İstanbulun Tüm ilçelerine hizmet veren Türkiye’nin en kapsamlı cihazlı tesisat firmasıdır. 15 servis aracımızla hiç bir fiyat farkı almadan İstanbul’un tüm ilçelerine 1 saat içerisinde hizmet vermekteyiz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en yakın servisimizi yönlendirerek sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüyoruz Tesisat hizmetleri olarak her şeyden önce müşteri memnuniyeti önemlidir bu nedenle servis ekiplerimizde deneyimli kadro ile çalışmaktayız ve sorunlarınızı bekletmeden çözebilmek için gece servisi ekibi oluşturduk bu sayede 7 gün 24 saat sizlerin yanındayız.

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için, güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra, kullanmış olduğumuz özel ithal makine ve teçhizatlarla evinizin ya da iş yerinizin hiçbir yerine zarar vermeden kırıp dökmeden tamir ya da onarım işlerini yapıyoruz ve yaptığımız bu işin garantisini veriyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz

  • İleri teknolojiyi kullanıyoruz
  • Bu konuda çok profesyoneliz
  • Güler yüzlü hizmet bizde
  • Uygun fiyatlara kesin çözümler sunuyoruz.
  • Robotlu kamaralı  kanallarınızı temizliyoruz.
  • 14 yılı aşkın  tecrübemizle  güven veriyoruz.

 

Yaptıgımız yenıleme ve tamir işlerinde 3 yıl garantı vermekteyız.

kredı kartı gecerlıdır

Firmamız vergi levhasına sahip sorumlulugu olan bır firmadır

 

05320546529