Beylikdüzü Su Tesisatçısı

Beylikdüzü Su Tesisatçısı olarak su tesisatı konusunda uzman kadromuz siz degerli müşterilerimize 7/24 saat hizmet vermekteyiz  Tuvalet tıkanıklığı açma mutfak tıkanıklığı açma KIRMADAN ROBOT CİHAZLARIMIZLA yapmaktayız  işlerinizde biz duru tesisat  hizmet vermekteyiz. 15 yılı aşkın iş tecrübemizle siz degerli müşterilerimiz tüm problemlerine anında kesin cözüm sunmaktadır…

Beylikdüzü Tıkalı Tuvalet Açma

Beylikdüzü Su Tesisatçısı
Beylikdüzü Su Tesisatçısı 

Beylikdüzü Su Tesisatçısı Beylikdüzü tıkalı lavabo açma Uzman kadromuz ile Tesisat arızaları alanında hizmet veriyoruz Beylikdüzü  tuvalet  tıkanması açma işlemi biz duru  tesisat farkıyla ile garantili açıyoruz.

Tuvalet Geri Taşıyor 

Beylikdüzü  su tesisatçısı Tuvalet mutfak lavabo tıkaıklığı açma    Bunun sebebi logarınızın tıkanmış olmasıdır, bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar.

Beylikdüzü Noktasal Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Bulma   Beylikdüzü noktasal su kaçağı tespiti Su kaçağı tespiti uzman kadromuz ve ekipmanlarımızla ortalama 30 dakika gibi kısa surede noktasal olarak buluyoruz ve tamirini yapıyoruz yapmanız gereken sadece bizlere ulaşmanız . 0532 054 65 29

 Tuvalet Kokusu Neden Olur ?

Beylikdüzü  Lavabo tıkanıklığı açma Tuvaletlerdeki tıkanıklık, ev ve iş yerlerinizde köktü kokuya sebep olur, sürekli temizlediğiniz halde tıkanıklık yüzünden koku bir türlü yok olmaz.

Robot Cihazlarla Kırmadan Tuvalet Açma 

 Beylikdüzü Su Tesisatçısı  da Tıkalı olan tuvaletler, kameralı görüntüleme cihazları ile görüntülendiğinde, tıkayan nesne ve atıklar tespit edilir, akabinde robot cihazlarımızın yay helozonlu uçlarına uygun aparatlar seçilerek tuvaletiniz kırma dökme yapılmadan açılır

Tuvalet Açma Fiyatları ne Kadar 

Beylikdüzü Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Tıkali Lavabo Açma

Beylikdüzü Su Tesisatçısı Duru tesisat öncelikle tıkalı borudaki sorunun tam yerini tespit ederek işe başlıyor böylece ekstra kırıp dökme işleri ve etrafın kirlenmesi riski de ortadan kalkıyor. Tespit edilen tıkanıklığın açılması robot cihazlar yardımıyla oldukça kolay ve temiz iş yapmaktayız.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl  Açılır

Bu tür tuvalet tıkanıklığını  çözmek   için biz  duru tesisat olarak yurt dışından bir çok cihaz robot cihaz kamara getirdik ve  Milli Eğitim Bakanlığından dan sertifikalı uzman kadromuzla son teknolojik ekipmanlarla wc tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi problemleri  bir yeri kırmadan dökmeden kesin olarak 100/100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından emin olduktan sonra işlemi bitirim  siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı nasıl olur

Beylikdüzü Su Tesisatçısı  Tuvalet tıkanıklığı veya klozet tıkanıklığı durumunda içine kimyasal atmak pek çöm değildir hatta zararlıdır boruyu delip başınıza iş olabilir böyle durumlarda mahalle tesisatçısını çağırırsanız size şunu söyler kırılıp değişmesi geriyor halbuki bu durum sadece size yüksek maliyet olarak geri yansır ve evde onca tadilat çekilen çile cabası biz profosyonel ekimizle bu işleri sipralli robot makinamızla boruya sipral salarak içerde ıslak mendil bez kadın pedi ne varsa çekip çıkararak kesin çözüme kırmadan kavuşturuyoruz sizde böyle durumlarda kesinlikle profosyonel yardım almanızı tavsiye ediyoruz

Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Beylikdüzü Mutfak Tıkanıklığı Açma

Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklığı Açma

Beylikdüzü Klozet Tıkanıklığı Açma

Beylikdüzü Pimaş Tıkanıklığı Açma

Beylikdüzü  Kanal Tıkanıklığı Açma

Beylikdüzü Tuvalet Açma

Beylikdüzü Mutfak Açma

Beylikdüzü Klozet Açma

Beylikdüzü Pimaş Açma

Beylikdüzü Lavabo Açma

Beylikdüzü Kanal Açma

Beylikdüzü Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı beylikdüzü

Beylikdüzü su tesisatçısı
Beylikdüzü su tesisatçısı
Beylikdüzü su tesisatçısı ustası

Beylikdüzü Tuvalet Mutfak Lavabo Klozet Tıkanıklığı Robot Çıhazla kırmadan  Tıkanıklık Açma

 

2 thoughts on “Beylikdüzü Su Tesisatçısı

  1. CELAL KARAASLAN dedi ki:

    su tesisatı konusunda profesyonel hizmet almak istıyorsanız bu arkadaşlar gercekten işini bılıyorlar ben memnun kaldım

    1. duru-tesisat dedi ki:

      bizi tercih ettıgınız ıcın tşkl celal bey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05320546529