Telefon

0532 054 65 29

mobiltesisat@gmail.com

macittesisat@gmail.com

Açılış saatleri

24 saat hizmet

Arnavutköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma  Duru tesisat olarak biz Tuvalet tıkanıklığı açma  işlerinizde biz duru tesisat olarak 24 saat hizmet vermekteyiz. 12 yılı aşkın iş tecrübemizle siz degerli müşterilerimiz tüm problemlerine anında  hizmet vermekteyiz kalite li ve temiz işçilik için duru tesisat hizmetinizdeyiz.

Arnavutköy Tıkalı Tuvalet Açma

Arnavutköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Arnavutköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy tıkalı lavabo açma Uzman kadromuz ile Tesisat arızaları alanında hizmet veriyoruz Arnavutköy tuvalet  tıkanması açma işlemi biz duru  tesisat farkıyla ile garantili açıyoruz.

Tuvalet Geri Taşıyor 

Arnavutköy su tesisatçısı Tuvalet mutfak lavabo tıkaıklığı açma    Bunun sebebi logarınızın tıkanmış olmasıdır, bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar.

Tuvalet Kokusu Neden Olur 

Arnavutköy Lavabo tıkanıklığı açma Tuvaletlerdeki tıkanıklık, ev ve iş yerlerinizde köktü kokuya sebep olur, sürekli temizlediğiniz halde tıkanıklık yüzünden koku bir türlü yok olmaz.

Robot Cihazlarla Kırmadan Tuvalet Açma 

Arnavutköy de Tıkalı olan tuvaletler, kameralı görüntüleme cihazları ile görüntülendiğinde, tıkayan nesne ve atıklar tespit edilir, akabinde robot cihazlarımızın yay helozonlu uçlarına uygun aparatlar seçilerek tuvaletiniz kırma dökme yapılmadan açılır.

Tuvalet Açma Fiyatları ne Kadar 

Arnavutköy Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Tıkanık Lavaboları Nasıl Açıyoruz

Arnavutköy Tuvalet Açma Duru tesisat öncelikle tıkalı borudaki sorunun tam yerini tespit ederek işe başlıyor böylece ekstra kırıp dökme işleri ve etrafın kirlenmesi riski de ortadan kalkıyor. Tespit edilen tıkanıklığın açılması robot cihazlar yardımıyla oldukça kolay ve temiz iş yapmaktayız.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl  Açılır

Bu tür tuvalet tıkanıklığını  çözmek   için biz  duru tesisat olarak yurt dışından bir çok cihaz robot cihaz kamara getirdik ve  Milli Eğitim Bakanlığından dan sertifikalı uzman kadromuzla son teknolojik ekipmanlarla wc tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi problemleri  bir yeri kırmadan dökmeden kesin olarak 100/100 açıyoruz açtıktan sora gidere kamara göndererek tam açıldığından emin olduktan sonra işlemi bitirim  siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz..

Tuvalet tıkanıklığı nasıl olur

Tuvalet tıkanıklığı veya klozet tıkanıklığı durumunda içine kimyasal atmak pek çöm değildir hatta zararlıdır boruyu delip başınıza iş olabilir böyle durumlarda mahalle tesisatçısını çağırırsanız size şunu söyler kırılıp değişmesi geriyor halbuki bu durum sadece size yüksek maliyet olarak geri yansır ve evde onca tadilat çekilen çile cabası biz profosyonel ekimizle bu işleri sipralli robot makinamızla boruya sipral salarak içerde ıslak mendil bez kadın pedi ne varsa çekip çıkararak kesin çözüme kırmadan kavuşturuyoruz sizde böyle durumlarda kesinlikle profosyonel yardım almanızı tavsiye ediyoruz

Lavabolar Neden Tıkanır 

Yağlı yemek atıkları
Çay çöplerinin dökülmesi
Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğim ve çapta olması
Saç,kıl, iplik gibi çeşitli yabancı atıklar
Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması
Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi

Arnavutköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy Mutfak  Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy Kanal Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy Klozet Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy Pimaş Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy Pimaş Tıkanıklığı Açma

Arnavutköy Su Tesisatçısı

Arnavutköy Tuvalet Açma

Arnavutköy lavabo Açma

Arnavutköy klozet  Açma

Arnavutköy pimaş Açma

Arnavutköy kanal Açma

Arnavutköy Su Tesisatçısı

Arnavutköy tuvalet mutfak lavabo Klozet tıkanıklığı robot çıhazla kırmadan  Tıkanıklık açma

 

 

 

Önerilen makaleler

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

05320546529